Юний борець Донеччини Микита Кузьменко здобув «бронзу» чемпіонату Європи

15-18 травня в грецькому місті Лутракі відбувся чемпіонат Європи з боротьби серед спортсменів і спортсменок до 15 років, що зібрав учасників із 29 країн.

У змаганнях борців вільного стилю збірна України відзначилася 3 нагородами, одну з яких здобув представник Донеччини.

Учень 8 класу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Микита Кузьменко став бронзовим призером у ваговій категорії 52 кг. Він почергово переміг суперників із Ізраїлю, Болгарії та Литви, потім за вихід у фінал поступився спортсмену Азербайджану та виграв сутичку «за бронзу» проти опонента з Туреччини.

14-річний Микита представляє на змаганнях Бахмутську міську громаду. Його наставниками є заслужені тренери України Андрій та Максим Єфремови.