Медальний виступ спортсменів Мирнограду на відкритих змаганнях з кікбоксингу ВТКА в Дніпрі

З 5 по 7 жовтня в місті Дніпро відбувся відкритий Кубок Дніпропетровської області з кікбоксингу ВТКА, що зібрав близько 230 учасників із 8 регіонів України.

Донецьку область на турнірі гідно представили спортсмени з міста Мирноград, вихованці тренера Євгена Андрусенка. У своїх вікових групах юнаки вибороли 7 золотих, 5 срібних та 1 бронзову медалі.

Михайло Коваленко переміг у розділах лоу-кік і лоу-кік-лайт, також став другим у розділі семі-контакт у категорії 32 кг.

Ілля Боровіков став першим у розділах лоу-кік і фул-контакт у категорії 28 кг.

Анастасія Вечеря здобула «золото» у розділі лайт-контакт та «срібло» в семі-контакт у ваговій категорії 65 кг.

Віктор Вишневський посів перше місце в лоу-кік та друге місце в лоу-кік-лайт у категорії 45 кг.

Руслан Жидков виборов «золото» у лоу-кік-лайт і «бронзу» в лайт-контакт у категорії 35 кг.

Михайло Артамонов посів два других місця в розділі лайт-контакт і лоу-кік-лайт у категорії 35 кг.

У командному заліку змагань кікбоксери Донеччини опинилися на другій сходинці.