Спортсмени з Мирнограду здобули 18 медалей чемпіонату України з кікбоксингу WTKA у Броварах

З 11 по 14 травня в місті Бровари відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WTKA серед дорослих, юніорів та юнаків, що зібрав понад 400 учасників із 15 областей та столиці держави.

Донеччину на змаганнях гідно представили спортсмени з міста Мирноград: вихованці тренера Євгена Андрусенка у віковій групі юнаки вибороли 8 золотих і 10 срібних медалей.

Анастасія Вечеря здобула три «золота» у розділах лоу-кік-лайт, фул-контакт, лайт у ваговій категорії 63 кг.

Кирило Жернаков став першим у лоу-кік-лайт, другим у лоу-кік та лайт у категорії 52 кг.

Віктор Вішневський посів перше місце в К1-лайт та друге місце в лайт у категорії 42 кг.

Руслан Жидков здобув «золото» у лоу-кік-лайт і «срібло» в лайт у категорії 32 кг.

Михайло Коваленко переміг в розділі лоу-кік у категорії 29 кг.

Михайло Артамонов став першим у розділі лайт у категорії 32 кг.

Ілля Боровіков посів другі місця у фул-контакт, лайт і лоу-кік-лайт у категорії 29 кг.

Ганна Юрова стала срібною призеркою в розділах К1- лайт, лоу-кік-лайт і лайт у категорії 55 кг.

Участь команди Донеччини в змаганнях стала можливою завдяки підтримці відділу сім’ї, молоді та спорту Мирноградської міської ради та Мирноградської міської військової адміністрації.