Київ прийняв Кубок і чемпіонат Донецької області з карате JKS

1 та 2 квітня в столиці України відбулись змагання з карате JKS: Кубок Донецької області серед дорослих та чемпіонат Донецької області (розділи «ката», «командне ката», «котен-ката») серед дітей, юнаків та юніорів.

У змаганнях взяли участь 58 спортсменів з Краматорської, Маріупольської, Покровської, Слов’янської, Дружківської, Бахмутської та Костянтинівської міських громад, а також міста Київ.

- Єгор Волошин (Бахмутська МГ) – 1 місце «куміте +75 кг»;
- Анна Мирошніченко (Покровська МГ) – 3 місце «ката», 2 місце «куміте -61 кг».

Кубок Донецької області з карате JKS серед дорослих (вікова категорія «35+»):
- Гелена Пархоменко (Краматорська МГ) – 1 місце «ката»;
- Ася Болотова (Краматорська МГ) – 2 місце «ката».

У загальнокомандному заліку перемогла Краматорська МГ. Друге місце посіла Слов’янська МГ, третє місце поділили Бахмутська та Покровська МГ.

Усі спортсмени пройшли відбір та представлятимуть Донецьку область на Кубку України в кінці квітня.

Чемпіонат Донецької області з карате JKS (розділи «ката», «командне ката», «котен-ката») серед дітей, юнаків та юніорів (від 6 до 17 років):
- Станіслав Внуков (Слов’янська МГ) – юніори, 1 місце «ката», 1 місце «куміте», 1 місце «котен ката»;
- Макар Горячковський (Краматорська МГ) – юнаки 12-13 років, 1 місце «ката», 1 місце «куміте», 1 місце «котен ката».

У загальнокомандному заліку перемогла Краматорська МГ. Друге місце посіла Слов’янська МГ, а третє місце – Костянтинівська МГ.

Відокремлений підрозділ «Українська асоціація карате» в Донецькій області в особі керівника Ігоря Шалаумова висловлює подяку Управлінню фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації (начальник управління – Володимир Мицик) за підтримку в ці нелегкі часи.