У Горлівці визначився переможець міського етапу «Веселих стартів»

19 березня в Горлівці на базі ЗОШ № 47 – багатопрофільний ліцей «Старт» відбувся фінал міського етапу обласних змагань «Веселі старти», організований центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з методичним центром департаменту освіти, молоді та спорту.

У фінальну частину пробилися шість загальноосвітніх шкіл – по дві команди з кожного району міста. Команди показували своє вміння в чотирьох естафетах: «Швидкість з м’ячем», «Спритний м’яч», «Флорбол» та «Стрітбол».

За підсумками конкурсів кращими стали учні загальноосвітньої школи № 18. Друге місце посіли представники ГУВК ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 – багатопрофільний ліцей «Еліт», а третє – ЗОШ № 41.

Команда, що стала переможцем, представлятиме місто на обласному етапі, який відбудеться 25 квітня в Донецьку на РСК «Олімпійський».

Переможці та призери були нагороджені грамотами Горлівського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».