486 нагород здобули спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку 2022 року, із них 4 – минулого тижня

У річній скарбничці області:

239 золотих,
156 срібних,
91 бронзова медаль.

Олімпійці вибороли 255 нагород, неолімпійці – 172, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 59.

Дякуємо атлетам, тренерам, лікарям – усім, хто продовжує тримати спортивний фронт! Цінуємо кожну медаль, здобуту для України!

Протягом тижня, з 7 по 13 листопада поточного року, представники Донеччини вибороли 4 нагороди на міжнародних змаганнях, з яких 1 золота та 3 бронзові.

► Боротьба греко-римська

Майстер спорту України з міста Маріуполь Нікіта Дементієв став переможцем вагової категорії 55 кг на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед спортсменів до 20 років, що відбувся 12-13 листопада в Литві.

► Спортивна аеробіка

Два юних спортсмени з міста Мирноград відзначилися бронзовими медалями на міжнародному турнірі зі спортивної аеробіки «Bucharest Open Cup», що 12-13 листопада прийняла столиця Румунії. Дмитро Бохан піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани в індивідуальних змаганнях, а також у парі з Камілою Харченко.