315 нагород вибороли спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку 2022 року, з них 5 – минулого тижня

У річній скарбничці області:

147 золотих,
107 срібних,
61 бронзова медалі.

Олімпійці здобули 197 нагород, неолімпійці – 95 нагород, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 23 нагороди.

Дякуємо спортсменам, тренерам, лікарям – усім, хто продовжує тримати спортивний фронт!

Протягом тижня, з 22 по 28 серпня поточного року, представники Донеччини вибороли 5 медалей на міжнародних змаганнях, з яких 3 золоті та 2 бронзові. Визначні результати атлети показали в трьох видах спорту.

Скелелазіння

На чемпіонаті світу зі скелелазіння, місцем проведення якого з 22 по 31 серпня став американський Даллас, спортсменка Донецької області Ксенія Горєлова, яка на даний час представляє Краматорськ, виграла змагання в дисципліні «швидкість» серед молоді.

► Радіоспорт

Представник Лиманської громади Олексій Іванько на Кубку світу з радіоспорту (спортивна радіопеленгація), що проходив 24-27 серпня в болгарському місті Боровець, став двічі переможцем в категорії М21 – у видах спринт та фоксоринг.

► Спортивне орієнтування

Спортсменки з міста Краматорськ Аліна Єфіменкова і Катерина Рак здобули бронзові медалі в категорії «WY» серед молоді на чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування (рогейн, 24 години), що відбувся 24-28 серпня в Чехії.