310 нагород вибороли спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку 2022 року, з них 7 – минулого тижня

У річній скарбничці області:

144 золоті,
107 срібних,
59 бронзових медалей.

Олімпійці здобули 196 нагород, неолімпійці – 91 нагороду, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 23 нагороди.

Дякуємо спортсменам, тренерам, лікарям – усім, хто продовжує тримати спортивний фронт!

Протягом тижня, з 15 по 21 серпня поточного року, представники Донеччини вибороли 7 медалей на міжнародних змаганнях, з яких 1 золота, 5 срібних та 1 бронзова. Визначні результати атлети показали в трьох видах спорту.

► Скелелазіння

На континентальній першості зі скелелазіння в рамках мультиспортивного чемпіонату Європи (м. Мюнхен, Німеччина) Даниїл Болдирев, який на даний час представляє Маріуполь, святкував перемогу в дисципліні «швидкість».

► Легка атлетика

Також у рамках мультиспортивного чемпіонату Європи (Мюнхен, Німеччина) на континентальній першості з легкої атлетики Вікторія Ткачук, яка представляє на змаганнях Бахмут, здобула «срібло» у бігу на 400 м з бар’єрами.

► Важка атлетика

За підсумками чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юнаків до 15 та до 17 років (Рашин, Польща), спортсмени Донецької області вибороли 5 медалей, з них 4 срібні та 1 бронзову.

У віковій групі до 15 років у змаганнях вагової категорії понад 102 кг Владислав Голованов, представник Бахмута, став срібним призером у кожній з вправ – ривку і поштовху, а також у сумі двоборства.

Серед юнаків до 17 років на п’єдестал пошани піднялися два важкоатлети з міста Білозерське: у ваговій категорії до 96 кг Андрій Боровський здобув мале «срібло» у вправі ривок, у категорії до 81 кг Гліб Березін виявився бронзовим призером у поштовху.