На тижні з 25 по 31 липня спортсмени Донецької області вибороли 20 міжнародних нагород

276 нагород здобули спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку цього року!

130 золотих
92 срібні
54 бронзових

Олімпійці вибороли 166 медалей, неолімпійці – 88 медалей, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 22 медалі.

Дякуємо спортсменам, тренерам, лікарям – усім, хто доклав зусиль до цих перемог!

Протягом тижня, з 25 по 31 липня поточного року, представники Донеччини здобули 20 медалей на міжнародних змаганнях, з яких 10 золотих, 8 срібних та 2 бронзові. Визначні результати атлети показали в таких видах спорту, як боротьба вільна (Марія Єфремова – чемпіонка світу U17), скелелазіння (Ксенія Горєлова – володарка Кубку Європи серед молоді), тхеквондо ВТФ (Андрій Гарбар – переможець Європейських студентських ігор, Артем Гарбар – срібний призер), а також триатлон (у активі спортсменів Донеччини – 10 нагород відкритого чемпіонату Болгарії на олімпійській дистанції та в естафеті-мікст).