На тижні з 4 по 10 липня спортсмени Донецької області здобули 9 міжнародних нагород

230 нагород вибороли спортсмени Донецької області на міжнародних змаганнях з початку цього року!

106 золотих
81 срібну
43 бронзові

Олімпійці здобули 128 медалей, неолімпійці – 80 медалей, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 22 медалі.

Дякуємо спортсменам, тренерам, лікарям – усім, хто доклав зусиль до цих перемог!

Протягом тижня, з 4 по 10 липня поточного року, представники Донеччини вибороли 9 медалей на міжнародних змаганнях, з яких 4 золоті, 1 срібну та 4 бронзові. Визначні результати атлети показали в таких видах спорту, як легка атлетика, пауерліфтинг, пляжна боротьба, скелелазіння, сумо, а також шахи (спортсмени з порушеннями зору).

На XI Всесвітніх іграх у американському місті Бірмінгем – головному турнірі з неолімпійських видів спорту, що традиційно проходить на наступний рік після Олімпіади та Паралімпіади – наразі виступили 8 із 9 спортсменів від Донеччини в складі збірної України. У їх активі – 5 нагород: у пауерліфтингу чемпіонами стали Олексій Бичков (надважка категорія) та Володимир Рисєв (важка категорія), «бронзу» здобули Анастасія Дерев’янко (легка категорія) і Данило Ковальов (важка категорія), а в сумо бронзовим призером був Олександр Вересюк (абсолютна вагова категорія). 14 липня в США за можливість зійти на п’єдестал пошани в дисципліні «швидкість» у скелелазінні побореться Даниїл Болдирев.