Данило Дворніков з Лиману переміг на турнірі зі спортивного орієнтування в Польщі

3-5 червня в польському місті Грудзьондз відбулися відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Pomorze Sprint Cup 2022» на дистанціях спринт. Цікаво, що їх маршрут пролягав не тільки на класичній місцевості, а й у підземних тунелях середньовічного замку.

Серед 570 учасників на турнірі виступив і спортсмен з Донецької області Данило Дворніков, який представляє Лиманську громаду. Вихованець тренера Олексія Іванька здобув перемогу у своїй категорії.

Відзначимо, що місяцем раніше також у Польщі Данило Дворніков став володарем золотої та срібної медалей на Кубку Європи з радіоспорту.