Маріупольці стали призерами міжнародного юнацького турніру з боксу в Кишиневі

З 28 лютого по 1 березня в Кишиневі пройшов міжнародний турнір з боксу серед юнаків 1998-1999 років народження.

На турнір до столиці Молдови помірятися силами приїхали юні майстри шкіряної рукавички з Румунії та України.

Маріуполь на змаганнях представляли три спортсмени – вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3 управління освіти Дмитро Пресняков і брати Володимир і Роман Музальови, і всі троє піднялися на п’єдестал пошани.

Наші хлопці провели по два бої. Результати перших поєдинків у кожного з маріупольських спортсменів були позитивними, що дало право виступати у фіналі. Суперником Володимира Музальова був боксер з Румунії – маріуполець виграв за очками і завоював «золото» у ваговій категорії 60 кг.

Роман Музальов, поступившись у фінальному поєдинку боксеру країни-господарки турніру, став срібним призером у ваговій категорії 66 кг.

Ще одне «срібло» завоював Дмитро Пресняков у ваговій категорії 63 кг.

Попереду у маріупольських спортсменів – участь у чемпіонаті Донецької області, який відбудеться в березні, а в квітні боксери вирушать на всеукраїнську першість.