У Харцизьку пройшов відкритий міський турнір з боксу серед юніорів

З 27 по 28 лютого в Харцизьку в боксерському залі центру дитячої та юнацької творчості пройшов відкритий міський турнір з боксу серед юніорів 1998-1999 років народження.

Участь у змаганнях взяли 80 спортсменів з 10-ти міст Донецької області: Шахтарська, Іловайська, Амвросіївки, Селідового, Макіївки, Донецька, Красноармійська, Білозерського, Харцизька та Горлівки.

Ряд медалей завоювали господарі змагань. У ваговій категорії 46 кг Ілля Юшев (ЗШ № 5) посів друге місце, а Стас Гладкий (ХПЛ № 78) – третє. У ваговій категорії до 55 кг другим став Григорій Козах. Перемогу і звання переможця у вазі до 57 кг здобув Олександр Адамов, до 60 кг – Олександр Акуньков. У категорії до 70 кг кращим став Мирослав Сабатовський (ХМТ), а другим – Олександр Красій (ЗШ № 5). Призерів і переможців підготував тренер-викладач ДЮСШ № 2 Юрій Бєлих.