Тетяна Джабраїлова – бронзова призерка Континентального Кубка з дзюдо в Софії

З 31 січня по 2 лютого в Софії (Болгарія) пройшов Континентальний Кубок з дзюдо – перший офіційний міжнародний старт для команди України в цьому сезоні.

Участь у змаганнях взяли і спортсмени Донецької області.

Тетяна Джабраїлова (Краматорськ – Донецьк, ШВСМ, тренер – Микола Ящук) стала бронзовою призеркою у ваговій категорії 48 кг. Наша спортсменка поступилася в півфіналі господарці татамі – болгарці Бориславі Дамьяновій. Але вже в сутичці за «бронзу» Тетяна (на фото – крайня справа) не залишила шансів представниці Словаччини Кристині Врсіч.

Донеччанин Яків Хаммо (КДЮСШ, тренер – Євген Подолякін), який виступав у ваговій категорії понад 100 кг, посів почесне п’яте місце. У бронзовому фіналі наш дзюдоїст програв киянину Андрію Колеснику.