Спортсмени Донеччини стали першими на зимовому командному чемпіонаті України з легкої атлетики

27-28 січня легкоатлетичний манеж «Запоріжсталь» приймав змагання зимового командного чемпіонату України з легкої атлетики.

Близько 600 учасників з усіх областей України, АР Крим, міст Київ та Севастополь вийшли на старт першого всеукраїнського змагання нового року.

Донецька область була представлена 35 спортсменами з Донецька, Маріуполя, Артемівська, Краматорська, Макіївки, Горлівки та Харцизька.

За підсумками дводенної боротьби команда Донеччини посіла перше місце. Представники Дніпропетровської області стали другими, а третю позицію зайняли легкоатлети Житомирщини.

У особистому заліку перемоги здобули: представники Маріуполя Світлана Шмідт з бігу на 1500 м (4.22,72) та Юрий Опацький у потрійному стрибку (15 м 96 см), донеччани Денис Юрченко та Катерина Козлова у стрибках з жердиною – 5 м 40 см і 3 м 96 см відповідно. Також два переможця і серед представників Макіївки: вчорашній юніор Данило Даниленко переміг з бігу на 400 м (48,82 с), а Юрій Кіщенко був кращим у фінальному забігу на 1500 м (3.49,65). Також найшвидшою на змаганнях була жіноча естафета 200-400-600-800 м у складі краматорчанки Марії Шмідової, представниці Артемівська Аліни Логвиненко, донеччанок, представниць ДВУОР ім. Сергія Бубки Вікторії Ткачук і Людмили Потапенко. Результат наших дівчат – 5.07,19.