Команда Донецької області виборола 8 медалей на Кубку України з хортингу в Броварах

7 та 8 грудня у місті Бровари (Київська область) відбулися змагання Кубка України з хортингу. У розділах «двобій», «форма» та «показовий виступ» змагалися близько 400 спортсменів усіх вікових груп з 9 областей країни.

Донецьку область на змаганнях представили бахмутські спортсмени на чолі з тренерами Євгеном Зубовим та Дмитром Алімахіним.

У нелегкій боротьбі спортсмени Донеччини здобули 8 медалей: 2 золоті, 5 срібних та 1 бронзову.

За результатами особистого заліку переможцями стали Іван Ткаченко і Матвій Манекін.

Срібло турніру вибороли: Гліб Пруденко, Владислав Шур, Данило Жувак, Іван Лунев і Андрій Лефтер.