У Донецьку завершився тенісний дитячо-юнацький турнір «Шоколадна ракетка»

У Донецьку відбувся тенісний дитячо-юнацький турнір «Шоколадна ракетка», який розпочав нову серію «Велика ракетка».

У змаганнях взяли участь 56 тенісистів у чотирьох категоріях: до 12-ти років (юнаки і дівчата) і до 14-ти років (юнаки та дівчата). Географія турніру виявилася різноманітною: на кортах билися спортсмени з Макіївки, Горлівки, Донецька, Одеси, Сєвєродонецька, Дніпропетровська, Харкова, Запоріжжя, Луганська, Києва, Дніпродзержинська, Севастополя та інших міст.

Цього разу з усіх чотирьох категорій «Шоколадної ракетки» найсильнішим виявився склад учасниць серед дівчат до 14-ти років. У Донецьк приїхали чотири представниці першої шістки національного рейтингу, що стало можливим завдяки присвоєнню змаганню в цьому розряді високої першої категорії. Переможницею тут стала киянка Вікторія Дьома, друге місце посіла Світлана Кораблина із Севастополя, а третє – донеччанка Дар’я Зуєнко.

Другим топ-матчем заключного дня можна відзначити фінал серед юнаків до 12-ти років, де зустрічалися В’ячеслав Бєлінський і Герман Самофалов. Переможцем із цього матчу вийшов В’ячеслав.

Саме кращі в двох позначених категоріях – Вікторія Дьома і В’ячеслав Бєлінський – стали абсолютними переможцями турніру.

За загальною кількістю призових місць лідерами стали донецькі тенісисти – 10 нагород (3 перші, 4 других, 3 бронзові). По дві нагороди завоювали спортсмени Києва (перші), Макіївки (перше і друге) і Севастополя (друга). По одній – Дніпропетровська (перше), Сєвєродонецька (перше), Харкова (друге) і Луганська (третє).

Продовження серії «Велика ракетка» відбудеться вже в травні в рамках «Кришталевої ракетки». А найближча тенісна подія відбудеться на початку лютого, коли в Донецьку проходитиме міжнародний турнір до 18 років «Donetsk City Cup-2014».