У Дружківці для школярів провели змагання з бадмінтону «Золота осінь»

15 листопада на базі Дружківської гімназії «Інтелект» відбулась першість міста з бадмінтону серед школярів «Золота осінь».

У змаганнях взяли участь хлопці та дівчата 7-9-х класів і молодше. Захід організували на високому рівні, діти показали свою майстерність та жагу до перемоги.

У підсумку, кращим серед хлопців став Руслан Садовник (гімназія «Інтелект»), другим – Марк Зуйков (ЗОШ № 17), третім – Макар Халипенко (ЗОШ № 7).

Серед дівчат місця з першого по третє відповідно посіли Поліна Паєгле (гімназія «Інтелект»), Поліна Кулішова (ЗОШ № 6) та Ганна Бондаренко (ЗОШ № 17).

«Золото» у командному заліку здобули учні гімназії «Інтелект», «срібло» – ЗОШ № 17, «бронзу» – ЗОШ № 6.

Переможців нагородили грамотами, кубками та медалями від відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради.