У Горлівці завершився чемпіонат міста з міні-футболу серед підприємств і організацій

11 січня в Горлівці закінчився чемпіонат міста з міні-футболу серед команд підприємств та організацій, який стартував ще в листопаді 2013 року.

Змагання проходили в спортивному залі Палацу спорту «Стирол». У чемпіонаті взяли участь 18 команд.

У вищій лізі перше місце посіла команда шахта ім. Гайового, друге місце – спортсмени «Стиролу», а третє – колектив ветеранів.

У першій лізі чемпіоном стала команда «Стирол-2», другими стали представники Микитівки, а третіми – селища Гольма.

Також у цьому чемпіонаті взяла участь команда «Інваспорт», яка посіла почесне шосте місце серед здорових спортсменів і була нагороджена федерацією футболу Горлівки Кубком «Fair play».