Курашисти Донеччини здобули вісім нагород всеукраїнських змагань у Рівному

З 3 по 6 жовтня в місті Рівне відбувся чемпіонат України з боротьби Кураш серед юніорів та юніорок і чемпіонат України серед дорослих.

Гідно виступила на змаганнях збірна команда Донецької області, яка за підсумками турнірів привезла на Донеччину 3 золоті, 2 срібні і 3 бронзові медалі.

Серед юніорів чемпіонами України стали Костянтин Добра (81 кг) і Юлія Войпанюк (70 кг). Срібні медалі здобули Артем Караджинов (81 кг) і Карина Дайреджи (63 кг). «Бронзу» юніорського чемпіонату додав у скарбничку Донеччини Валерій Хазай (60 кг).

Виступ наших спортсменів у чемпіонаті серед дорослих завершився золотою і двома бронзовими відзнаками:
Юлія Войпанюк – 1 місце (70 кг);
Руслан Беро - 3 місце (+100 кг);
Костянтин Кацель - 3місце (81 кг).

За підсумками загальнокомандного заліку Донецька область посіла друге місце серед юніорів, а серед дорослих стала п’ятою.