У змаганнях «Краще спортивне село Донеччини 2019 року» перемогла команда Великоновосілківської селищної ради

З 16 по 18 серпня в смт. Нова Ялта (Мангушський район) відбулись обласні фінальні спортивні змагання ГО «Донецької ТО ВФСТ «Колос» серед збірних команд сільських і селищних рад «Краще спортивне село Донеччини 2019 року».

Спортсмени продемонстрували свої силу, витримку та розум у шістьох видах спорту: волейбол, футзал, гирьовий спорт, теніс настільний, шашки, шахи.

11 місце - Бахмутський район.

У підсумковому заліку переможцем змагань стала команда Великоновосілківської селищної ради. Керівник команди – голова ГО Великоновосілківської МО ВФСТ «Колос» Віктор Тарасьєв, представник команди – директор Великоновосілківської РК ДЮСШ «Старт» Володимир Шапаренко.

Перемогу команді Великоновосілківського району забезпечили здобутки в різних видах змагальної програми.

У змаганнях з шашок серед чоловіків Олексій Дерев’янченко посів ІІ місце. Серед жінок Надія Червоненко виборола ІІІ місце. У загальному заліку з шашок команда Великоновосілківської селищної ради посіла І місце.

У гирьовому спорті Олександр Косарєв посів ІІІ місце, Володимир Перевертайло – ІІ місце. Загальнокомандний результат Великоновосілківської селищної ради – ІІ місце.

Команда волейболістів Великоновосілківської селищної ради, до складу якої увійшли Марина Гладченко, Валентина Загорулько, Микола Айварджі, Андрій Дарда, Олександр Христофоров, Сергій Кір’яков, Ігор Афєндіков,  Сергій Гусєв, посіла V місце.

У змаганнях з шахів серед жінок І місце посіла Тетяна Кирилова, серед чоловіків Олександр Балжі посів ІІІ місце. У підсумку команда Великоновосілківської селищної ради посіла ІІІ місце. У настільному тенісі Олександр Мойко і Олена Гімішлі в особистих змаганнях посіли перші місця і вибороли для команди перше загальнокомандне місце.