Спортсмени Донеччини здобули 12 нагород на Кубку України і всеукраїнському турнірі з комбат Дзю-Дзюцу

22-24 березня в місті Ірпінь (Київська область) відбувся Кубок України з комбат Дзю-Дзюцу, а також всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і молодших юнаків, які зібрали близько 350 учасників з 15 регіонів.

За підсумками змагань скарбничка Донецької області поповнилася 12 нагородами.

На Кубку України Сергій Богович і Божена Мальцева у клоуз-контакті та фул-контакті вибороли по золотій і срібній медалі. Переможцями в клоуз-контакті стали Віктор Рюмін і Володимир Теліус, а Олексій Пучков здобув «срібло» у фул-контакті.

У командному заліку Кубка України Донецька область посіла третю сходинку.

Здобутками наших спортсменів на всеукраїнському турнірі серед юнаків та юніорів стали:

- Артур Вяткін – «золото» і «бронза» (клоуз-контакт, фул-контакт);
- Дмитро Пороховий – «золото» у фул-контакт;
- Андрій Пороховий – «срібло» у фул-контакт;
- Микита Богославський – «срібло» у фул-контакт.

Підготували спортсменів до змагань Андрій Безуглий (Слов’янськ) і Сергій Матросов (Маріуполь).